> Produkter > Data hardware > Pro Tools

Pro Tools

Antall artikler: Vis per side:
| Vis kun varer på lager
Avid HD I/O 8x8x8 Interface for ProTools HD
Avid HD I/O 8x8x8 Interface for ProTools HD Varenr: DIG-9900-58669-40
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid HD I/O 16x16 Digital Interface for ProTools HD
Avid HD I/O 16x16 Digital Interface for ProTools HD Varenr: DIG-9900-58671-40
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

AVID HDX Core Kort (uten Pro Tools HD software)
AVID HDX Core Kort (uten Pro Tools HD software) Varenr: DIG-9900-65173-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX Base Enhet m. MADI og Pro|Mon
Avid Pro Tools | MTRX Base Enhet m. MADI og Pro|Mon Varenr: DIG-9900-71247-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX 8 Line Prestine AD kort
Avid Pro Tools | MTRX 8 Line Prestine AD kort Varenr: DIG-9900-71248-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX 2 Mic/Line Prestine AD kort
Avid Pro Tools | MTRX 2 Mic/Line Prestine AD kort Varenr: DIG-9900-71249-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX 8 Mic/Line Prestine AD kort
Avid Pro Tools | MTRX 8 Mic/Line Prestine AD kort Varenr: DIG-9900-71250-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX 8 Line Prestine DA kort
Avid Pro Tools | MTRX 8 Line Prestine DA kort Varenr: DIG-9900-71251-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX 8 AES3 I/O kort m SRC og kabel
Avid Pro Tools | MTRX 8 AES3 I/O kort m SRC og kabel Varenr: DIG-9900-71252-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX Dual SDI/HD/3G emb/de-emb. kort m SRC
Avid Pro Tools | MTRX Dual SDI/HD/3G emb/de-emb. kort m SRC Varenr: DIG-9900-71254-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX 64-kanals IP Audio Dante kort
Avid Pro Tools | MTRX 64-kanals IP Audio Dante kort Varenr: DIG-9900-71255-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX Dual MADI I/O kort m/u SFP
Avid Pro Tools | MTRX Dual MADI I/O kort m/u SFP Varenr: DIG-9900-71257-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX MADI Modul for Base Enhet
Avid Pro Tools | MTRX MADI Modul for Base Enhet Varenr: DIG-9900-71258-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools | MTRX SFP/LC Opt Modul, multimode, 850nm out
Avid Pro Tools | MTRX SFP/LC Opt Modul, multimode, 850nm out Varenr: DIG-9900-71259-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools |MTRX SFP/LC Opt Modul, multimode, 1300nm out
Avid Pro Tools |MTRX SFP/LC Opt Modul, multimode, 1300nm out Varenr: DIG-9900-71260-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools |MTRX SFP/LC Opt Mod, sign/multi,1300nm laser
Avid Pro Tools |MTRX SFP/LC Opt Mod, sign/multi,1300nm laser Varenr: DIG-9900-71261-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools |MTRX SFP-Coax MADI transceiver m HD/mini-BNC
Avid Pro Tools |MTRX SFP-Coax MADI transceiver m HD/mini-BNC Varenr: DIG-9900-71262-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid Pro Tools|HD Native PCIe m. PTHD
Avid Pro Tools|HD Native PCIe m. PTHD Varenr: DIG-9935-71764-00
Veil. pris: kr 30 995,- inkl. mva

Avid HD I/O 16x16 Analog Interface for ProTools HD
Avid HD I/O 16x16 Analog Interface for ProTools HD Varenr: DIG-9900-58670-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid HD I/O AD opsjon for HD I/O Interface til ProTools HD
Avid HD I/O AD opsjon for HD I/O Interface til ProTools HD Varenr: DIG-9900-58235-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Avid HD I/O DA opsjon for HD I/O Interface til ProTools HD
Avid HD I/O DA opsjon for HD I/O Interface til ProTools HD Varenr: DIG-9900-58236-00
Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Antall artikler: Vis per side:
  • linkedin
  • YouTube
  • Google+
  • Instagram