> Produkter > Kabler > Optisk NKO2M-A-0-1

Optisk Neutrik OpticalCON Duo MMF PC Standard Airspool 1 m

Neutrik OpticalCON Duo MMF PC Standard Airspool 1 m

Varenummer: NKO2M-A-0-1

Veil. pris: På forespørsel inkl. mva

Lagerstatus: 0 på lager
Neste forventede leveranse:
Varianter:

Neutrik OpticalCON DUO  

Neutrik OpticalCON Systemet er basert på LC-Duplex-kontakter, men eliminerer svakheten og garanterer en trygg, støv beskyttet og robust forbindelse.

Siden den er kompatibel med konvensjonelle LC kontakter gir opticalCON DUO valget mellom å bruke kostnadseffektive LC kabler eller den mye mer robuste opticalCON kabelen for mobile applikasjoner. OpticalCON DUO er den perfekte løsningen for utstyrs tilkoblinger og systemintegrasjon, og gir deg LC kompatibilitet på chassis-kontakt både foran og bak.  

OpticalCON DUO kabelkontakten har en vanlig optisk LC-Duplex-kontakt i et robust og slitesterk metall hus. Den har en fjærbelastet push-pull låsmekanisme og en kabel som er beskyttet av aramid garn. Den optiske koblingen er veldig godt beskyttet mot skitt og støv av tettings dekselet.   Kabelkontakten kommer ferdig montert og er ikke tilgjengelig som en enkelt komponent. Kabelen er tilgjengelig i forskjellige lengder og er pakket enten i en veske, på trommel eller airspool.

Når du bestiller OpticalCON kan du skreddersy kabelen med alt fra lengde til fargekoding og kabel merking.

For ytterligere spørsmål, kontakt Aksel Holand på Benum, enten på tlf. 97055952, eller mail: aeh@benum.com

  • linkedin
  • YouTube
  • Google+
  • Instagram